امروز شنبه 2 بهمن 1400

نحوه ارسال مقاله

 ارسال مقاله به مجله صرفاً باید از طریق سایت مجله انجام شود، از نویسندگان محترم مقالات تقاضا می‌شود مقاله خود را به روشهای دیگری مثل ایمیل و غیره ارسال نفرمایند.

لازمه ارسال مقاله ثبت نام در سایت است، برای انجام مراحل ثبت نام می‌توانید از لینک ثبت نام که در صفحات مختلف سایت در دسترس است اقدام نمایید.

بعد از ثبت نام لازم است با نام کاربری و رمز خود وارد سامانه شده و با استفاده از لینک "ارسال مقاله" که در صفحه کاربری‌تان قابل مشاهده است اقدام به ارسال مقاله نمایید، بعد از ارسال مقاله در صورتی که نشانی ایمیل خود را درست وارد کرده باشید ایمیل تاییدیه ارسال مقاله به همراه کد اختصاص یافته برای مقاله خود را دریافت می‌کنید.

برای اطلاع از وضعیت مقاله خود نیز می‌توانید در هر زمان وارد سامانه شده و در قسمت "مقالات من" از وضعیت مقاله ارسالی خود مطلع شوید، البته پس از هر تغییر وضعیتی در مقاله ارسالی ایمیل مربوط به تغییر وضعیت را نیز دریافت می‌کنید.

در صورت درخواست اصلاحات در مقاله از جانب مجله لازم است در صفحه کاربری خود که بعد ورود به سامانه قابل مشاهده است به قسمت مقالات من مراجعه کرده و با کلیک بر روی لینک اصلاحات درخواستی که در صفحه نمایش اطلاعات هر مقاله قابل مشاهده است، اصلاحات خواسته شده و فایل ضمیمه آن را ملاحظه کنید و پس از انجام اصلاحات خواسته شده فایل اصلاح شده به همراه توضیحات احتمالی را از طریق همین صفحه به مجله ارسال نمایید.

در صورت پذیرش نهایی مقاله شما نیز وضعیت از طریق ایمیل به اطلاع‎تان رسانده می‌شود.

توجه:

در صورت عدم دریافت ایمیل از سوی مجله لطفاً درست بودن ایمیل ثبت شده خود در سایت را بررسی و در صورت لزوم در صفحه کاربری و با استفاده از لینک تغییر نشانی پست الکترونیکی نسبت به اصلاح نشانی خود اقدام نمایید.